Agne Johansson oljemålning

Agne Johansson oljemålning
Agne Johansson oljemålning
Agne Johansson oljemålning
Agne Johansson oljemålning
Agne Johansson oljemålning
Agne Johansson oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

AGNE JOHANSSON (1921-1987): Träskmotiv, signerad, olja på duk, ca 80x64 cm

920787

2021-05-27