Gustav Arne olja på duk

Gustav Arne olja på duk
Gustav Arne olja på duk
Gustav Arne olja på duk
Gustav Arne olja på duk
Gustav Arne olja på duk
Gustav Arne olja på duk

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): Gårdsmotiv, olja på duk, signerad G.Arne, ca 34x64 cm

920796

2021-05-27