Lisa Rinnevou Stardust

Lisa Rinnevou Stardust
Lisa Rinnevou Stardust

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LISA RINNEVUO (född 1972): Stardust, signerad Lisa Rinnevou, 162/280, färglitografi, bladmått 43,5x37,5 cm

Kuntoraportti

Oramad

920798

Päivämäärä:

2021-05-29