Lisa Rinnevou Stardust
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LISA RINNEVUO (född 1972): Stardust, signerad Lisa Rinnevou, 162/280, färglitografi, bladmått 43,5x37,5 cm
Kuntoraportti
Oramad
920798
Päivämäärä:
2021-05-29