Alfred Nilsson oljemålning

Alfred Nilsson oljemålning
Alfred Nilsson oljemålning
Alfred Nilsson oljemålning
Alfred Nilsson oljemålning
Alfred Nilsson oljemålning
Alfred Nilsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFRED NILSSON (1900-tal): Stilleben, signerad Alfred Nilsson, olja på pannå, bildmått ca 30x40 cm

920801

2021-05-31