Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL FAGERLUND, bordslampor, ett par, Orrefors, grön glasmassa, montering i kromad metall, signerade Orrefors RD 1480, höjd ca 39-42 cm
Ej funktionstestade, ytslitage
920817
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här