Carl Fagerlund bordslampor

Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampor, ett par, Orrefors, grön glasmassa, montering i kromad metall, signerade Orrefors RD 1480, höjd ca 39-42 cm

Ej funktionstestade, ytslitage

920817

2021-05-29