Stolar sengustaviansk stil
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 5 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, skulpterad dekor, stoppad sits, rutig klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Senare bemålning, enstaka färgbortfall, klädsel m skador o fläckar
920821
2021-05-26