Stolar sengustaviansk stil

Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 5 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, skulpterad dekor, stoppad sits, rutig klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Senare bemålning, enstaka färgbortfall, klädsel m skador o fläckar

920821

2021-05-26