Skålar

Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

SKÅLAR, 2+1 st., glas, 1900-talets mitt, skärslipad dekor, höjd ca 19-22 cm, böhmisk korg medföljer

Nagg

920827

2021-05-27