Knivar

Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNIVAR / JAKTKNIVAR, 10 st., bl a en märkt Hunter Brusletto & Co, Norge, skaft av oljad och färgad björk, slida av svart skinn med aluminiumdetaljer, i originalförpackning resp. Westmark, U.S.A. 703, nr. 13743, m.fl. slidor av läder, längd ca 11,5- 26 cm

Brusletto & Co:s jaktkniv lanserades 1961 och är fortfarande Norges mest sålda jaktkniv.

Skador förekommer, bruksslitage

920829

2021-05-28