Bert Olson Mesch etsning

Bert Olson Mesch etsning
Bert Olson Mesch etsning
Bert Olson Mesch etsning
Bert Olson Mesch etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERT OLSON-MESCH, sannolikt porträtt av Ivan Agueli, etsning, signerad Bert-Mesch 1912, ca 11x14 cm

920836

2021-05-29