Oidentifierad konstnär rustkammare

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Interiör med vapensamling, signerad samt daterad O´ Brien 1850, dedikation a tergo, olja på duk, ca 41x35 cm

Ingår i specialauktion Vapen

920877

2021-05-30