Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOCKBORD, 17/1800-tal, furu, medföljande låda, höjd ca 71,5, 121 x 82 cm
Slitage, hål, märken, patina, senare lagningar, Patina, tillhörande låda
920896
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här