Bordslampa
2021-05-31
920897
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, märkt Je Fassung, mässing, senare tillkommen skärm, höjd exl. skärm ca 64 cm
smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen