Piero Lissoni matbord

Piero Lissoni matbord
Piero Lissoni matbord
Piero Lissoni matbord
Piero Lissoni matbord
Piero Lissoni matbord
Piero Lissoni matbord
Piero Lissoni matbord
Piero Lissoni matbord
Piero Lissoni matbord
Piero Lissoni matbord

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

PIERO LISSONI, matbord, "P.04", samtida, för Porro, ekfanér, höjd ca 73, 230x100 cm

Bruksslitage, torrsprickor, skiva med repor och skador

920931

2021-05-31