Bord swedish grace

Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, swedish grace, fanérat i bla. alm och mahogny, intarsiadekor med meanderslinga och blomma, undertill stämplad och daterad "M Hellgrens snickeri-verkstad Katrineholm, den 28/12 35", höjd 62, 90x59,5 cm

Fanerskador

920947

2021-05-26