Bord swedish grace
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, swedish grace, fanérat i bla. alm och mahogny, intarsiadekor med meanderslinga och blomma, undertill stämplad och daterad "M Hellgrens snickeri-verkstad Katrineholm, den 28/12 35", höjd 62, 90x59,5 cm
Fanerskador
920947
2021-05-26