Marcel Wanders Moooi Container table

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARCEL WANDERS, bord, "Container table" skiva i vit laminat, stomme i orange polyeten/PU-plast, (fylls med sand/grus för att ge bordet extra stabilitet), höjd ca 71, diameter 140 cm

Smärre slitage, ytliga repor

920950

2021-05-31