Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORDSLAMPA, brons, Frankrike, 1800-tal, dekor i form av antikiserande kvinna med amfora på postament, höjd inkl. skärm ca 71 cm
Omarbetad, kompletterad, sockeln med smärre nagg
920957
2021-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här