Bordslampa Frankrike

Bordslampa Frankrike
Bordslampa Frankrike
Bordslampa Frankrike
Bordslampa Frankrike
Bordslampa Frankrike
Bordslampa Frankrike
Bordslampa Frankrike
Bordslampa Frankrike

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPA, brons, Frankrike, 1800-tal, dekor i form av antikiserande kvinna med amfora på postament, höjd inkl. skärm ca 71 cm

Omarbetad, kompletterad, sockeln med smärre nagg

920957

2021-05-27