Lisa Rinnevou

Lisa Rinnevou
Lisa Rinnevou

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972): Make a wish, have faith..., signerad Lisa Rinnevou, numrerad 85/250, färglitografi, ca 31,5 x 35,5 cm

Oramad

920962

2021-05-31