Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956), Skata, sigillstämplad, signerad, ea, färglitografi, bladstorlek ca 43x30 cm
Oramade
920977
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här