Karl Mårtens färglitografi

Karl Mårtens färglitografi
Karl Mårtens färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), Skata, sigillstämplad, signerad, ea, färglitografi, bladstorlek ca 43x30 cm

Oramade

920977

2021-05-29