Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PAUL RENÉ SCHUTZENBERGER (1860-1916): "Matros täljer en båt", signerad och daterad René Schutzenberger 1890, olja på duk, ca 160x100 cm
Uppfodrad på pannå, renoverad, retuscher
920992
2021-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här