Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): I ateljén, signerad M. Pyk, färglitografi, 211/250, bladmått ca 64x49 cm, oramad
921009
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här