Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): Frukost med jamare, signerad Madeleine Pyk, 216/250, färglitografi, bladmått ca 60x62 cm, oramad
921013
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här