Bord med tidningshylla art deco

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med tidningshylla, 1930/40-tal, art deco, fanerad i valnöt, höjd 65,5, diameter 79,5 cm

Fanérskador

921019

2021-05-26