Skänk 1800-tal

Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1800-tal, allmoge, räfflade dörrar, två bakomliggande hyllplan, samt ett lådpar, höjd ca 90, 94x42 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, märken och slag, 1 nyckel medföljer vid utlämningen

921023

2021-05-31