Ljuskrona gustaviansk stil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, behängd med prismor, fyra ljusarmar, elektrifierad, sparljus, 1900-talets första hälft, höjd ca 72, diam ca 40 cm
SAV garanterar inte funktionen, fungerar vid test, smärre slitage, enstaka nagg, samt enstaka prismor kan saknas
921028
2021-05-31