Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLINGER, skriftlärda i samtal, oidentifierad signatur R. Klinger, olja på pannå, ca 1900-talets första hälft, ca 25 x 30 cm
921030
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här