Porträtt älde man

Porträtt älde man
Porträtt älde man
Porträtt älde man
Porträtt älde man
Porträtt älde man
Porträtt älde man
Porträtt älde man
Porträtt älde man

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARCEL KRASICKY (1898-1968), porträtt, äldre man, signerad, olja på pannå, ca 22 x 15 cm

921032

2021-05-31