Stilleben

Stilleben
Stilleben
Stilleben
Stilleben
Stilleben
Stilleben
Stilleben
Stilleben

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARCEL KRASICKY (1898-1968), stilleben med blommor och frukt, signerad, olja på pannå, ca 17 x 22 cm

921033

2021-05-31