Tevagn

Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, tevagn, Svenskt Tenn, formgiven 1932, mahogny, med handtag, mässingsskodda benavslut, gummiklädda hjul, höjd 60, 79x45 cm

Fläckar, stötmärkewn, repor, slitage

921039

2021-05-31