Stringhyllor, ett par

Stringhyllor, ett par
Stringhyllor, ett par
Stringhyllor, ett par
Stringhyllor, ett par
Stringhyllor, ett par
Stringhyllor, ett par
Stringhyllor, ett par
Stringhyllor, ett par

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, stringhyllor, 2 st, 1900-talets mitt, mahognyfanér, vitmålade gavlar, 2+3 hyllplan, beslag av mässing, gavlar höjd ca 51,5 cm, djup 18 cm cm, hyllplan ca 58 x 20 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, smärre avskavningar, repor

921053

2021-05-31