Bordslampa 1930-tal

Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1930-tal, patinerad och grönlackerad metall, höjd ca 21 cm

Ytskador, färgbortfall

921054

2021-05-28