Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1930-tal, patinerad och grönlackerad metall, höjd ca 21 cm
Ytskador, färgbortfall
921054
2021-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här