Pierre Auguste Renoir etsning

Pierre Auguste Renoir etsning
Pierre Auguste Renoir etsning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIERRE AUGUSTE RENOIR, efter (1841-191): "Chapeau épingle", signerad i plåten Renoir, etsning, ca 11,5x8,5 cm

Gulnad, fläckar

921056

2021-05-31