Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARC CHAGALL efter (Ryssland/Frankrike, 1887-1985), motiv med liggande kvinna, signerad Chagall i trycket, färglitografi, bildyta ca 7,6x36 cm
Ej examinerad ur ram, fläckar, gulnad
921058
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här