Marc Chagall litografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MARC CHAGALL efter (Ryssland/Frankrike, 1887-1985), motiv med liggande kvinna, signerad Chagall i trycket, färglitografi, bildyta ca 7,6x36 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram, fläckar, gulnad
921058
Päivämäärä:
2021-05-31