Marc Chagall litografi

Marc Chagall litografi
Marc Chagall litografi
Marc Chagall litografi
Marc Chagall litografi
Marc Chagall litografi
Marc Chagall litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MARC CHAGALL efter (Ryssland/Frankrike, 1887-1985), motiv med liggande kvinna, signerad Chagall i trycket, färglitografi, bildyta ca 7,6x36 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram, fläckar, gulnad

921058

Päivämäärä:

2021-05-31