Erik Lamm olja på pannå

Erik Lamm olja på pannå
Erik Lamm olja på pannå
Erik Lamm olja på pannå
Erik Lamm olja på pannå
Erik Lamm olja på pannå
Erik Lamm olja på pannå

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIK LAMM (1880-1959): Motiv med eka, signerad Erik Lamm -49?, olja på pannå, 61x61 cm

921063

2021-05-27