Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ETSNINGAR / RAMAR, 2 st, etningar, föreställande Jenny Lind, ramar i massiv björk, 1800-talets slut, dagermått 25x35, yttermått 39x45 cm
Bruksspår, pärlbård med skada
921065
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här