Ramar i björk

Ramar i björk
Ramar i björk
Ramar i björk
Ramar i björk
Ramar i björk
Ramar i björk

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ETSNINGAR / RAMAR, 2 st, etningar, föreställande Jenny Lind, ramar i massiv björk, 1800-talets slut, dagermått 25x35, yttermått 39x45 cm

Kuntoraportti

Bruksspår, pärlbård med skada

921065

Päivämäärä:

2021-05-31