Eldhund 1900-tal

Eldhund 1900-tal
Eldhund 1900-tal
Eldhund 1900-tal
Eldhund 1900-tal
Eldhund 1900-tal
Eldhund 1900-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

ELDHUND, gjutjärn, 1900-tal, i form av hundrasen skotte, längd 33 cm.

Något ytslitage.

921066

2021-05-26