Holger Almqvist olja

Holger Almqvist olja
Holger Almqvist olja
Holger Almqvist olja
Holger Almqvist olja
Holger Almqvist olja
Holger Almqvist olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOLGER ALMQVIST (1907-1978): Motiv från Gamal Stan, Stockholm, signerad Holger Almqvist, olja på duk, 64x54 cm

921067

2021-05-27