Salvador Dali

Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "Viellard a la tete" etsning, tryckyta ca 35x28 cm, signerad samt numrerad 81/250

Michler & Löpsinger, 521

Smärre gulnad

921068

2021-05-31