Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖRAN WÄRFF, Kosta, skål, unik, glas, reliefdekor, signerad, numrerad 1971/61, diameter 17 cm, höjd 11 cm
Framstår i gott skick
921071
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här