Kopparkastruller
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
KOPPARKASTRULLER, 4 delar, 1960-tal, mässingshandtag, två med lock, diameter 13, 15 och 26 cm samt längd 30 cm utan handtag.
Kuntoraportti
Bruksslitage, ställvis hårdare.
921073
Päivämäärä:
2021-05-26