Kopparkastruller

Kopparkastruller
Kopparkastruller
Kopparkastruller
Kopparkastruller
Kopparkastruller
Kopparkastruller

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

KOPPARKASTRULLER, 4 delar, 1960-tal, mässingshandtag, två med lock, diameter 13, 15 och 26 cm samt längd 30 cm utan handtag.

Kuntoraportti

Bruksslitage, ställvis hårdare.

921073

Päivämäärä:

2021-05-26