Pablo Picasso efter litografi

Pablo Picasso efter litografi
Pablo Picasso efter litografi
Pablo Picasso efter litografi
Pablo Picasso efter litografi
Pablo Picasso efter litografi
Pablo Picasso efter litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Fredsduva, signerad och daterad i trycket 28.12.61, färglitografi, ca 38x50 cm

Gulnad

921076

2021-05-31