Roland Svensson grafiskt blad

Roland Svensson grafiskt blad
Roland Svensson grafiskt blad

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lotsbåten går ut", signerad Roland S, 301/350, litografi, bildmått ca 14x41 cm

921079

2021-05-27