Vilfåtölj med fotpall
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VILFÅTÖLJ med fotpall, 1900-talets mitt, bambu och rotting, fåtölj med ställbar rygg, rullbar, sitthöjd ca 30, fåtöljens maximala höjd 97 samt längd ca 127 cm
Åldersrelaterat slitage, torrsprickor, solblekning, lös rotting, anlupet hjul, fotpallen med bambuförlust i sittytan
921083
2021-05-28