Vilfåtölj med fotpall

Vilfåtölj med fotpall
Vilfåtölj med fotpall
Vilfåtölj med fotpall
Vilfåtölj med fotpall
Vilfåtölj med fotpall
Vilfåtölj med fotpall
Vilfåtölj med fotpall
Vilfåtölj med fotpall
Vilfåtölj med fotpall
Vilfåtölj med fotpall
Vilfåtölj med fotpall
Vilfåtölj med fotpall

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VILFÅTÖLJ med fotpall, 1900-talets mitt, bambu och rotting, fåtölj med ställbar rygg, rullbar, sitthöjd ca 30, fåtöljens maximala höjd 97 samt längd ca 127 cm

Åldersrelaterat slitage, torrsprickor, solblekning, lös rotting, anlupet hjul, fotpallen med bambuförlust i sittytan

921083

2021-05-28