Snushund allmoge

Snushund allmoge
Snushund allmoge
Snushund allmoge
Snushund allmoge
Snushund allmoge
Snushund allmoge
Snushund allmoge
Snushund allmoge

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SNUSHUND, skuren i trä, allmoge, tidigt 1900-tal, längd ca 14 cm

Zustandsbeschreibung

bruks- och åldersrelaterat slitage, patina

921084

2021-05-31