Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SNUSHUND, skuren i trä, allmoge, tidigt 1900-tal, längd ca 14 cm
Zustandsbeschreibung
bruks- och åldersrelaterat slitage, patina
921084
2021-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner