Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
JOSEP BAQUES (född 1931): Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 11/250, bildstorlek 36 x 52 cm.
Fint skick, ej examinerad ur ram.
921087
2021-05-26