Josep Baques

Josep Baques
Josep Baques

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

JOSEP BAQUES (född 1931): Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 11/250, bildstorlek 36 x 52 cm.

Fint skick, ej examinerad ur ram.

921087

2021-05-26