Karl Mårtens Kungsfiskare

Karl Mårtens Kungsfiskare
Karl Mårtens Kungsfiskare

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Kungsfiskare, färglitografi på akvarellpapper, sigillstämplad, signerad och numrerad 241/275, bladstorlek 31,5 x 29 cm, oramad

Fint skick.

921098

2021-05-26