Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956): Kungsfiskare, färglitografi på akvarellpapper, sigillstämplad, signerad och numrerad 241/275, bladstorlek 31,5 x 29 cm, oramad
Fint skick.
921098
2021-05-26